قالیشویی تهرانپارس جشنواره 👈بهترین قالی شویی در خیابان جشنواره

بهترین و ارزانترین قالیشویی جشنواره

قالیشویی تهرانپارس جشنواره 👈نائینی 👈 بهترین قالیشویی جشنواره تهران پارس شرقی

قالیشویی تهرانپارس جشنواره همان قالیشویی در تهرانپارس شرقی است که ما مبنی بر اهمیت پوشش محله هایی که دفتر قالیشویی نائینی واقعا در آنجا واقع شده است ،

تصمیم گرفتیم که راجع به این محله مهم توضیحاتی را ارائه دهیم و بهترین خدمات قالیشویی را به ساکنین محترم منطقه اطلاع رسانی نماییم.

 

تماس با قالیشویی جشنواره

 

خیابان جشنواره

اگر شما ساکن محله های شرقی تهران و یا از اهالی قدیمی تهران بوده باشید قطعا می دانید که تهرانپارس از محله های بسیار قدیمی تهران است که تا پیش از انقلاب بیشتر به زرتشتیان و مالکیت چند ارباب قدیمی میشد که بعد از انقلاب اسلامی از آنها گرفته شد، آنها اغلب به خارج از کشور رفتند و مردم و اهالی جدید زمینهای آن را به نوعی مصادره و در اختیار گرفتند.

اینها شواهدی هستند که بصورت شنیداری و بعد از انقلاب به گوش نسل های جدیدتر رسانده شده اند.

اما شواهدی نیز وجود دارد که شما می توانید نمونه های تهرانپارس قبل از انقلاب را در باغ ها و اماکن بسیار قدیمی که امروز نیز در تهرانپارس موجود هستند مشاهده نمایید.

از آن جمله باغ زرتشتیان تهرانپارس (رستم باغ) است که نشان می دهد این محله خیابان جشنواره ( یاشهید ناهیدی) واقعا یکی از قدیمی ترین محله های تهران و شرق تهران است.

این خیابان قدیمی از تقاطع فلکه دوم تهرانپارس تا چهارراه مسجد سید الشهدا و بلوار پروین و در ادامه تا خیابان دماوند در شرقی ترین نقطه تهران کشیده شده و ادامه دارد.

 

قالیشویی تهرانپارس جشنواره

 

کارخانه قالیشویی نائینی در خیابان جشنواره تهرانپارس

از سوی دیگر باید در نظر داشت همانطور که خیابان جشنواره از قدیمی ترین محله های شرق تهران ست قالیشویی خوب نائینی نیز در همین خیابان واقع گردیده است و اتفاقا از قدیمی ترین قالیشویی های سراسر تهران است که در شرق تهران قریب 30 سال به فعالیت می پردازد.

این قالیشویی معتبر از گذشته تا به امروز علاوه بر کلیه مناطق شرق تهران مانند : تهرانپارس شرقی، تهرانپارس غربی، حکیمیه و لواسان و حتی پردیس و فشم را نیز تحت پوشش خدمات خود دارد.

اگر شما نیز اهالی تهرانپارس هستید و یا  بوده اید یا این قالیشویی و مدیریت آن جناب آقای نوری را می شناسید و یا اینکه پس از خواندن این مقاله برای سفارش قالیشویی تهرانپارس جشنواره با ما تماس خواهید گرفت: 09121979163

 

کارخانه قالیشویی در خیابان جشنواره

 

نائینی👈 بهترین قالیشویی تهرانپارس جشنواره

همانطور که اشاره شد قالیشویی نائینی از قدیمی ترین شرکت های شستشوی فرش نه تنها در تهرانپارس بلکه در سراسر تهران است. پس می توانید روی تجربیات فراوان و ارزشمند این قالیشویی حساب ویژه باز کنید.

بعلاوه قالیشویی نائینی یک شرکت معتبر و مجاز است که در فهرست قالیشویی های مجاز اتحادیه قالیشویان تهران نامش دیده می شود.

بعلاوه قالیشویی نائینی یک شرکت وابسته و واسطه قالیشویی نمی باشد و خود کارخانه قالیشویی اختصاصی دارد که در جنوب شرقی تهران واقع شده است و این موضوع باعث مزایای بیشماری است که علاوه بر مزایا برای مشتریان خوب قالی شویی نائینی در تهرانپارس شرقی مزایایی نیز برای شرکت های واسطه همکار ما دارد. و آنها نیز همانند شما فرش ها و موکت ها و رومبلی هایشان را جهت شست و شو و ترمیم و رفوگری فرش نزد ما می آورند تا در کارخانه قالیشویی خود بشوییم.

ما در این کارخانه از بهترین مواد شوینده در سراسر شرق تهران شناخته شده هستند به همراه بهترین پرسنل و تیم شوینده و تجهیزات و ماشین های شستشو استفاده می نماییم.

باز تاکید می کنیم که قالیشویی نائینی در تهرانپارس شرقی واقع شده است و آدرس آن عبارت است از:

آدرس: تهرانپارس شرقی – بالاتر از خیابان جشنواره – خیابان ۲۱۰شرقی تقاطع شهیدسلطانی (137) – پلاک۵

 

کارخانه قالیشویی در خیابان جشنوراره

 

# خیابان جشنواره

# قالیشویی تهرانپارس جشنواره

# قالیشویی جشنواره

# قالیشویی خوب در تهرانپارس جشنواره

# بهترین قالیشویی در تهرانپارس جشنواره

 

× واتساپ؟