قیمت شست و شوی فرش متناسب با جنس فرش، ماشینی و دستباف بودن آن متفاوت است. قالیشویی نائینی قیمت‌ها را بر اساس نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تعیین می‌کند.

پاسخ به این سوال به میزان خرابی فرش، جنس آن و میزان خدمات ارائه شده توسط ما بر روی فرشهای شما بستگی دارد.
حتما در این زمینه ها از ما مشاوره رایگان بگیرید. ضمنا فراموش نکنید که مرجع اصلی نرخ و قیمت قالیشویی تهران توسط اتحادیه قالیشویی تهران است و قالیشویی نائینی عضو رسمی اتحادیه است و معمولا بر اساس مصوبات اتحادیه خدمات ارائه می نماید.

از زمان ثبت سفارش چه آنلاین و یا تماس تلفنی حداقل زمان ۴۸ ساعت بعد را برای تحویل و انجام کامل خدمات ما بر روی فرش هایتان در نظر بگیرید.

در هر کجای تهران که باشید، ما در کنار شما هستیم. قالیشویی نائینی بهترین قالیشویی در تهران است که به تمام مناطق تهران خدمات ارائه می دهد. تنها کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی درخواست مورد نظر خودتان را مطرح کنید تا همکاران ما به سمت شما اعزام شوند.

این کار فرآیندی تخصصی است و نیازمند صرف وقت و دقت فراوان است. پس فرش‌هایتان را به ما بسپارید. ما آن‌ها را صحیح و سالم به شما تحویل می‌دهیم.

نیاز نیست شما هیچ کاری انجام دهید. تنها با ورود به وبسایت قالیشویی نائینی به آدرس

www.carpetcleaner1.ir ، درخواست خودتان را ثبت می‌کنید و باقی کار را به ما می‌سپارید.

کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل قالیشویی نایینی انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت. معمولا بعد از سفارش شما، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

بله! قالیشویی نایینی با سال‌ها سابقه یکی از بهترین ‌قالیشویی‌های تهران است که کلیه خدمات رفوگری را هم به طور کامل پوشش می‌دهد. خدماتی همچون انواع ترمیم، شیرازه دوزی، ریشه بافی، لکه برداری و رنگ برداری به صورت تمام و کمال در قالیشویی ما انجام می‌شود.

سیستم مکانیزه و تخصصی قالیشویی نایینی، به عنوان بهترین قالیشویی در تهران، معمولا اجازه بروز چنین مشکلی را نمی‌دهد. اما در صورتی که هر مشکلی برای فرش شما حین انجام عملیات قالیشویی ایجاد شود، مدیریت مجموعه و کارشناسان ما حتما پاسخگوی مشکلات آن خواهند بود. همچنین در صورت عدم رضایت شما از شست و شوی فرش‌هایتان، قالیشویی نائینی ضمن بررسی علت مشکل عملیات شست و شو را تکرار خواهد کرد.
فراموش نکنید، بعضی از فرش‌ها که کهنه، پوک و یا ضعیف شده‌اند، ممکن است بخاطر استفاده از دستگاه‌های شوینده مکانیزه پاره شوند. متخصصان ما حتما پیش از شست و شو وضعیت فرش شما را بررسی کرده و احتمال پارگی را با شما در میان خواهند گذاشت. در این صورت شست و شوی فرش تنها با توافق شخص شما صورت خواهد گرفت.

کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل  انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهند گرفت. معمولا بعد از سفارش آنلاین، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

معمولا این روش توصیه نمی‌شود. چراکه شست و شوی فرش در محل معمولا به صورت سطحی انجام شده و گرد و غبار فرش داخل آن باقی می‌ماند. این گونه، فرش‌های ارزشمند شما به مرور زمان آسیب دیده و ریشه‌های آن از بین می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم از شست و شوی فرش در محل پرهیز کنید، چراکه در این روش رطوبت هم در فرش باقی می‌ماند.
مزیت کارخانه قالیشویی نائینی نیز در این است که شست و شو طی چند مرحله انجام شده و قبل از شست و شو، انجام عملیات خاک‌گیری موجب تخلیه شدن تمام گرد و غبار فرش می‌شود.

بستگی به نوع فرش شما دارد. موادی که در شست و شوی فرش‌های دستباف به کار می‌رود با متریال شست و شوی فرش‌های ماشینی متفاوت است.

جای هیچ نگرانی نیست. طی عملیات شست و شوی فرش با قالیشویی نایینی، هیچ لکه‌ای بر روی فرش و موکت های شما باقی نخواهد ماند. قالیشویی نایینی با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص در کنار دستگاه‌های نوین و مواد شوینده باکیفیت جایی برای لکه‌ها باقی نمی‌گذارد.

قالیشویی نائینی فرش‌ها را لول کرده و از منزل شما برده و به صورت لول کرده و در کاور و پوشش مخصوص تمیز و آراسته و خشک و اتو شده به شما بازمی‌گرداند.